Чланци поређани по датуму: четвртак, 30 март 2017 - Епархија Шумадијска

ИСПОВЕСТ СВЕШТЕНСТВА ОПЛЕНАЧКОГ НАМЕСНИШТВАУ петак, 31. марта 2017. године, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служио је Литургију Пређеосвећених Дарова у храму Светих Козме и Дамјана у Загорици. Повод овог молитвеног сабрања била је исповест свештенства опленачког намесништва које је исповедио протосинђел Николај Младеновић. Епсикопу су саслуживали: Архијерејски намесник опленачки протојереј – ставрофор Миладин Михаиловић, протосинђел Николај, протојереј – ставрофор Ђорђе Радишић, протонамесник Слободан Радивојевић, протођакон Иван Гашић и ђакон Урош Костић.

ИСПОВЕСТ СВЕШТЕНСТВА ЛЕПЕНИЧКОГ НАМЕСНИШТВАНакон одслужене вечерње службе у понедељак 27. марта 2017. године у прота Милан Борота је обавио исповест активних и пензионисаних презвитера и ђакона Лепеничког намесништва у Светотројичком храму у Крагујевцу.