НЕДЕЉА СВЕТИХ БОГООТАЦА У ВИНОГРАДИМА ПДФ Штампа Ел. пошта

НЕДЕЉА СВЕТИХ БОГООТАЦА У ВИНОГРАДИМАУ недељу Светих Богоотаца 10. јануара 2010. године, Његово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован служио је Свету Архијерејску Литургију у храму Свете Петке у Виноградима.

Доневши верницима овог насеља радост Витлејемског Богомладенца, наш Епископ наш Епископ нас је подстакао на још усрднију молитву и подсетио да је ово празник и време љубави и праштања и саборности која врхуни заједништву кроз тајну вечног спасења. Ово молитвено сабрање нам је пружило велику радост да Богомладенцу упутимо усрдне молбе и празнични трепет своје душе окупљени око свога Епископа.

протонамесник Драган Брашанац

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ