ПОСЕТА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ КЛИНИЧОГ ЦЕНТРА КРАГУЈЕВАЦ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПОСЕТА КЛИНИЦИ ЗА ПЕДИЈАТРИЈУ КЛИНИЧОГ ЦЕНТРА КРАГУЈЕВАЦУченици верске наставе СМШ “Др Милоје Милојевић” из Крагујевца, приредили су у недељу, неуобичајен концерт за мале пацијенте Клинике за педијатрију Клиничког центра Крагујевац.

Том приликом су извели композиције прилагођене узрасту и околностима у којима се публика налази. Форма приласка уметника публици и непосредне комункације кроз извођење композиција, била је сигуран пут до осмеха малишана, њихових родитеља и више него љубазног особља Клинке за педијатрију.

Одговорност према заједници и јединсто у племенитим циљевима, била је идеја која је окупила крагујевачке средњошколце.

Акција је спроведена под окриљем верске наставе Музичке школе, а на тему поста као израза слободне љубави.

Љубави према Богу, човеку и природи.