ЈЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА – ПОКЛОН САБОРНЕ ЦРКВЕ ВЕРНИЦИМА У КРАГУЈЕВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ЈЕДНОДНЕВНА ЕКСКУРЗИЈА – ПОКЛОН САБОРНЕ ЦРКВЕ ВЕРНИЦИМА У КРАГУЈЕВЦУЗахваљујући црквеној општини Саборна црква (Крагујевац), верници и део хора Успења Пресвете Богородице из Крагујевца, 29. априла 2017. године, добили су на поклон једнодневну екскурзију.

Посетили смо град Крушевац, цркву Лазарицу, Саборну цркву, меморијални комплекс на брду Багдала, манастир Љубостињу, Врњачку Бању и у повратку манастир Св. Петке код Стубла.

Захваљујемо протојереју ставрофору Драги Вешковцу и јерођакону Сергију на указаној пажњи и времену које су нам поклонили.