ЈАВНИ ЧАС ДУХОВНОСТИ У ОШ “СВЕТИ САВА” У БРЗАНУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ЈАВНИ ЧАС ДУХОВНОСТИ У ОШ “СВЕТИ САВА” У БРЗАНУПрви јавни час духовности, у оквиру Госпојинских свечаности 2017. године, одржан је у среду 6. септембара, у ОШ “Свети Сава” у Брзану.

И овог пута се показало да је корелација верске наставе и осталих предмета била изузетно успешна и плодоносна, на радост свих учесника програма, али и присутне публике. Посебан допринос програму дала је наставница српског језика и грађанског васпитања гђа Славка Морача, кроз богат програм своје литерарне секције.

Изасланици Епархије, свештеници, чланови локалне самоуправе и школске управе, час су учинили још свечанијим.

По завршетку часа, присутни су могли да се окрепе  пригодним послужењем гостољубивих Брзанаца.

Вероучитељ Владимир Петровић