ОСВЕЋЕЊЕ ПРОСТОРИЈА ФИРМЕ „УНИВЕРЗУМ“ У АРАНЂЕЛОВЦУ ПДФ Штампа Ел. пошта

ОСВЕЋЕЊЕ ПРОСТОРИЈА ФИРМЕ „УНИВЕРЗУМ“ У АРАНЂЕЛОВЦУЊегово Преосвештенство Епископ шумадијски Господин Јован је у уторак 26. септембра у поподневним часовима освештао просторије фирме „Универзум“ у Аранђеловцу. Епископу Јовану су саслуживали архијерејски намесник орашачки, протојереј-ставрофор Мићо Ћирковић, протојереј Љубиша Ђураш, протођакон Иван Гашић и ђакон Немања Искић.

Након чина освећења Епископ Јован се обратио присутним члановима руководства фирме и радницима и у својој беседи је поздравио окупљене, захвалио се на позиву управи фирме „Универзум“ и пожелео им успеха у даљем пословању.

ђакон Немања Искић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ