ПОСЕТА УЧЕНИКА ПОЉОПРИВРЕДНО-ВЕТЕРИНАРСКЕ ШКОЛЕ МАНАСТИРИМА ЖИЧКЕ ЕПАРХИЈЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

ПОСЕТА УЧЕНИКА ПОЉОПРИВРЕДНО-ВЕТЕРИНАРСКЕ ШКОЛЕ МАНАСТИРИМА ЖИЧКЕ ЕПАРХИЈЕДана 2. новембра 2017. године група од 9 ученика, завршних разреда Пољопривредно-ветеринарске школе из Рековца, послата је у обилазак манастира Жича, Студеница, Градац и Павлица.

Захваљујући директору школе, господину Владици Марковићу, а на предлог вероучитељице Јелене Милојевић, ученици су награђени овим поклоничким путовањем због учешћа у ван наставним активностима и редовном похађању верске наставе.

Посећени манастири поседују велику историјску и културну баштину па су ученици на овај начин могли да допуне своје знање о њима стечено на верској настави.

Вероучитељица Јелена Милојевић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ