ДУХОВНА РАДИОНИЦА – ЗАШТО БАШ МОЈЕ ДЕТЕ ПДФ Штампа Ел. пошта

ДУХОВНА РАДИОНИЦА – ЗАШТО БАШ МОЈЕ ДЕТЕУ уторак, 12. децембра 2017. године, у просторијама „Удружења за помоћ деци и младима ометеним у развоју“ при храму Светог Василија Великог у Маршићу одржан је други по реду састанак групе за подршку родитељима деце која бораве у овом боравку.

Тема ове радионице коју су сами родитељи задали својим предавачима протојереју Бојану Димитријевићу и протонамеснику Браниславу Матићу била је "Зашто баш моје дете и шта смо то Богу згрешили".

Пуна три сата су родитељи најпре са великом пажњом слушали предавање а затим сви узели учешће и поделили своја искуства.

Наредна радионица заказана је за четвртак 29. децембар 2017. године.

Протонамесник Бранислав Матић

ОСЛИКАВАЊЕ СТАРЕ ЦРКВЕ У КРАГУЈЕВЦУ