БАДЊЕ ВЕЧЕ У ТОПОЛИ ПДФ Штампа Ел. пошта

БАДЊЕ ВЕЧЕ У ТОПОЛИВерници Карађорђеве Тополе су на Бадње вече испунили простор порте и храма Светог великомученика Георгија на Опленцу делећи радост једни са другима и чекајући један од највећих хришћанских празника – Божић.

Молитвеном делу сабрања претходило је свечано уношење бадњака од стране принца Михаила Карађорђевића. Богослужењу су осим принчевског пара присуствовали и представници локалне самоуправе, ученици основне и средње школе, као и велики број малишана који су у пратњи својих родитеља дошли да међу собом поделе тачно хиљаду пакетића које им је тополска општина за ову прилику приредила.

Урош Костић, ђакон