ТАКМИЧЕЊЕ СРЕДЊИХ ШКОЛА 2014. ГОДИНЕ Штампа

У Царство Божије можемо ући ако будемо као деца. А да децу упознамо можемо најбоље посматрајући њихову игру, јер деца се тако најбоље откривају.

Ево још једне прилике у сверадосним данима Светле седмице и данима који за њом долазе да упознамо нашу децу кроз такмичење средњошколаца са простора шумадијске епархије.

У овом такмичењу учествоваће следеће екипе:

1) Средња школа, Барајево (једна екипа)
2) Гимназија, Лазаревац (шест екипа)
3) Техничка школа, Лазаревац (четири екипе)
први круг такмичења у Лазаревцу 5. маја даље се такмиче две најбоље екипе

4) Техничка школа, Аранђеловац (једна екипа)
5) Економска школа, Аранђеловац (једна екипа)
6) Гимназија, Аранђеловац (једна екипа)
први круг такмичења у Аранђеловцу 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

7) Гимназија, Смедеревска Паланка (једна екипа)
8) Средња школа “Жикица Дамјановић”, Смедеревска Паланка (две екипе)
9) Средња машинска техничка школа – Гоша, Смедеревска Паланка (једна екипа)
први круг такмичења у Смедеревској Паланци 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

10) Средња школа “Никола Тесла”, Баточина (једна екипа)
11) Средња школа Лапово (једна екипа)
12) Средња школа “Ђура Јакшић”, Рача (једна екипа)
13) Средња-пољопривредно ветеринарска школа, Рековац (једна екипа)
први круг такмичења у Баточини 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

14) Гимназија “Светозар Марковић”, Јагодина (једна екипа)
15) ЕГШ “Никола Тесла”, Јагодина (једна екипа)
16) ЕТШ “Славка Ђурђевић”, Јагодина (једна екипа)
17) Приватна медицинска школа “Милутин Миланковић”, Јагодина (једна екипа)
18) Прва техничка школа, Јагодина (једна екипа)
први круг такмичења у Јагодини 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

19) Прва крагујевачка гимназија, Крагујевац (једна екипа)
20) Друга крагујевачка гимназија, Крагујевац (једна екипа)
21) Политехничка школа, Крагујевац (једна екипа)
22) Средња музичка школа “Милоје Милојевић”, Крагујевац (једна екипа)
први круг такмичења у Крагујевцу (у Политехничкој школи) 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

24) Прва техничка школа, Крагујевац (једна екипа)
25) Економска школа, Крагујевац (једна екипа)
26) СТУШ “Тоза Драговић”, Крагујевац (једна екипа)
27) Средња медицинска школа “Сестре Нинковић”, Крагујевац (једна екипа)
први круг такмичења у Крагујевцу (у Првој техничкој школи) 5. маја даље се такмичи најбоља екипа

ОБЛАСТИ ТАКМИЧЕЊА:
1) СТАРИ ЗАВЕТ
2) НОВИ ЗАВЕТ
3) ИСТОРИЈА ЦРКВЕ-СТЕФАН НЕМАЊА
4) ПРАВОСЛАВНИ КАТИХИЗИС
5) АСОЦИЈАЦИЈЕ

ОСАМ НАЈБОЉИХ ЕКИПА ТАКМИЧИЋЕ СЕ У ДВЕ ПОЛУФИНАЛНЕ ГРУПЕ 10. МАЈА 2014. ГОДИНЕ У БОГОСЛОВИЈИ СВЕТИ ЈОВАН ЗЛАТОУСТИ У КРАГУЈЕВЦУ.

ЧЕТИРИ НАЈБОЉЕ ЕКИПЕ У ФИНАЛУ ИСТОГА ДАНА.

Да радосни Дух заједништва у љубави буде покретачка снага свима, све вас поздрављамо радосним поздравом:

ХРИСТОС ВОСКРСЕ!

протонамесник Мирољуб Миладиновић